Kopen B82144B1334J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" Dia (6.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | LBC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 796kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | B82144B1334J000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82144B1334J |
| Inductie: | 330µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 3.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 1.7 Ohm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 330UH 500MA 1.7 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.7 Ohm Max |
| Huidige score: | 500mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |