Kopen B82464A4103M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82464A4 |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 495-2002-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82464A4103M |
| Inductie: | 10µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 100kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 38 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 10UH 2.9A 38 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 38 mOhm Max |
| Huidige score: | 2.9A |
| Current - Verzadiging: | 3.9A |
| Email: | [email protected] |