B82498F3221G
B82498F3221G
Onderdeel nummer:
B82498F3221G
Beschrijving:
FIXED IND 220NH 320MA 700 MOHM
Data papier:
B82498F3221G.pdf
Invoering
Kopen B82498F3221G met BYCHPS
Type:Wirewound
Tolerantie:±2%
Size / Dimension:0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
afscherming:Unshielded
Serie:SIMID
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:45 @ 320MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:B82498F3221G000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ceramic
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B82498F3221G
Inductie:220nH
Hoogte - Zittend (Max):0.055" (1.40mm)
Frequentie - Test:100MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:950MHz
Uitgebreide beschrijving:220nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 700 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 220NH 320MA 700 MOHM
DC Resistance (DCR):700 mOhm Max
Huidige score:320mA