Kopen B82500C0000A005 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia x 1.276" L (10.00mm x 32.40mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | B82500 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-75966 B82500C A 5 B82500C0000A005-ND B82500CA5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82500C0000A005 |
| Inductie: | 820µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 3MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 820µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 2.5 Ohm Axial |
| Beschrijving: | FIXED INDUCT 820UH 500MA 2.5 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 2.5 Ohm |
| Huidige score: | 500mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |