Kopen B82720H15A35 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 42V |
| Size / Dimension: | 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) |
| Serie: | B82720 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | 495-75226 B82720H 15A 35 B82720H0015A035 B82720H15A35-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82720H15A35 |
| Inductie @ Frequentie: | 68mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 3.3 Ohm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 68MH 200MA 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 3.3 Ohm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 200mA |