Kopen B82745S6123N02 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 440/250V |
| Size / Dimension: | 2.953" Dia (75.00mm) |
| Serie: | B82745 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Vertical, 6 Flat Lead |
| Andere namen: | 495-6977 B82745S6123N 2 B82745S6123N002 B82745S6123N02-ND B82745S6123N2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82745S6123N02 |
| Inductie @ Frequentie: | 350µH @ 100kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 350µH @ 100kHz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 12A DCR 3.7 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 350UH 12A 3LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 3.7 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 12A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |