Kopen B82791G15A14 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 42V |
| Size / Dimension: | 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) |
| Serie: | B82791 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Andere namen: | B82791G 15A 14 B82791G0015A014 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82791G15A14 |
| Inductie @ Frequentie: | 38mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 38mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 5 Ohm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 38MH 100MA 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 5 Ohm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 100mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |