Kopen B85121A2105A630 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 600V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Draadgrootte: | M6 |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 2.165" Dia x 1.181" L (55.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B85121 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Axial - Threaded Terminals |
| Andere namen: | 495-4503 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B85121A2105A630 |
| Insertion Loss: | 85dB @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µF Feed Through Capacitor 600V 63A Axial - Threaded Terminals |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 1UF 20% 600V AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 63A |
| Capaciteit: | 1µF |
| Email: | [email protected] |