Kopen BA09CC0WT-V5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 9V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 25V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.3V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-5 Full Pack |
| Andere namen: | BA09CC0WTV5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BA09CC0WT-V5 |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 9V 1A TO-220FP-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 9V 1A TO-220CP |
| Current - Output: | 1A |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |