Kopen BA682A met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 18-DIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -25°C ~ 75°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BA682A |
| Interface: | - |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | 12 Point |
| Beschrijving: | IC LED DVR 1CH 12POINT 18-DIP |
| Current - Supply: | 5mA |
| Configuratie: | Dot/Bar Display |
| Email: | [email protected] |