Kopen BAS17,215 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 960mV @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 5V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-236AB (SOT23) |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | 1727-5446-2 568-6917-2 568-6917-2-ND 933526230215 BAS17 T/R BAS17 T/R-ND BAS17,215-ND BAS17215 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAS17,215 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 5V 200mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE LOW VLTG STABISTOR SOT23 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 4V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 200mA (DC) |
| Capaciteit @ Vr, F: | 140pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |