Kopen BAS31,235 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1V @ 200mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 90V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-236AB (SOT23) |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | 1727-5447-2 568-6918-2 568-6918-2-ND 933723190235 BAS31 /T3 BAS31 /T3-ND BAS31,235-ND BAS31235 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAS31,235 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Series Connection Avalanche 90V 250mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| diode Type: | Avalanche |
| diode Configuration: | 1 Pair Series Connection |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY AVALANCHE 90V SOT23 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 90V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 250mA (DC) |
| Email: | [email protected] |