BAS40-06-7
BAS40-06-7
Onderdeel nummer:
BAS40-06-7
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17522 Pieces
Data papier:
BAS40-06-7.pdf
Invoering
Kopen BAS40-06-7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1V @ 40mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):40V
Leverancier Device Pakket:SOT-23-3
Snelheid:Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed