Kopen BAS70LP-7B met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 960mV @ 15mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 70V |
| Leverancier Device Pakket: | 2-DFN1006 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 1.6ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-UFDFN |
| Andere namen: | BAS70LP-7BDI BAS70LP-7BDI-ND BAS70LP-7BDITR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAS70LP-7B |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 2-DFN1006 |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 2DFN |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 70V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 70mA (DC) |
| Capaciteit @ Vr, F: | 1pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |