BAT30LFILM
BAT30LFILM
Onderdeel nummer:
BAT30LFILM
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923
Data papier:
BAT30LFILM.pdf
Invoering
Kopen BAT30LFILM met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:530mV @ 300mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):30V
Leverancier Device Pakket:SOD-923
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-923
Andere namen:497-10980-2
BAT30LFILM-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:150°C (Max)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BAT30LFILM
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-923
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923
Current - Reverse Lekkage @ Vr:5µA @ 30V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):300mA (DC)
Capaciteit @ Vr, F:22pF @ 0V, 1MHz