Kopen BAT41-09P6FILM met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1V @ 200mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-666 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-563, SOT-666 |
| Andere namen: | 497-5702-2 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAT41-09P6FILM |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 2 Independent Schottky 100V 200mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 |
| diode Type: | Schottky |
| diode Configuration: | 2 Independent |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V SOT666 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 200mA (DC) |
| Email: | [email protected] |