Kopen BAT74,215 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 800mV @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-143B |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 5ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-253-4, TO-253AA |
| Andere namen: | 1727-2906-2 568-1616-2 568-1616-2-ND 933742290215 BAT74 T/R BAT74215 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 125°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BAT74,215 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 2 Independent Schottky 30V 200mA (DC) Surface Mount TO-253-4, TO-253AA |
| diode Type: | Schottky |
| diode Configuration: | 2 Independent |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT143B |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 2µA @ 25V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 200mA (DC) |
| Email: | [email protected] |