Kopen BC107 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 5mA, 100mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | TO-18 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 600mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-206AA, TO-18-3 Metal Can |
| Andere namen: | BC107 LEAD FREE BC107CS |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BC107 |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 200mA 150MHz 600mW Through Hole TO-18 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 45V 0.2A TO-18 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 110 @ 2mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 15nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |