Kopen BC856S,115 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 65V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 5mA, 100mA |
| transistor Type: | 2 PNP (Dual) |
| Leverancier Device Pakket: | 6-TSSOP, SC-88 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Vermogen - Max: | 300mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Andere namen: | 1727-4864-2 568-6079-2 568-6079-2-ND 934055680115 BC856S T/R BC856S T/R-ND BC856S,115-ND BC856S115 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BC856S,115 |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 65V 100mA 100MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP, SC-88 |
| Beschrijving: | TRANS 2PNP 65V 0.1A 6TSSOP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 110 @ 2mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 15nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |