Kopen BCP6925TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 100mA, 1A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | BCP6925TR UBCP6925TA UBCP6925TR UBCP6925TR-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCP6925TA |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 1A 100MHz 2W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 20V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 500mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |