Kopen BCV46,215 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 100µA, 100mA |
| transistor Type: | PNP - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | TO-236AB (SOT23) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Vermogen - Max: | 250mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | 1727-4895-2 568-6112-2 568-6112-2-ND 933932330215 BCV46 T/R BCV46 T/R-ND BCV46,215-ND BCV46215 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCV46,215 |
| Frequentie - Transition: | 220MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 60V 500mA 220MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Beschrijving: | TRANS PNP DARL 60V 0.5A SOT23 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10000 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |