Kopen BCW70T116 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SST3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCW70T116 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 45V 100mA Surface Mount SST3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 45V 0.1A SST3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 210 @ 2mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |