Kopen BCX54,115 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1.25W |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 1727-4914-6 568-6131-6 568-6131-6-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BCX54,115 |
| Frequentie - Transition: | 180MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 1A 180MHz 1.25W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 45V 1A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |