BFC230343564
Onderdeel nummer:
BFC230343564
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.56UF 10% 250VDC RAD
Data papier:
BFC230343564.pdf
Invoering
Kopen BFC230343564 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm)
Serie:MKT303
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222230343564
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC230343564
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.56µF ±10% Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.56UF 10% 250VDC RAD
Capaciteit:0.56µF