BFC230361823
Onderdeel nummer:
BFC230361823
Beschrijving:
CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC230361823.pdf
Invoering
Kopen BFC230361823 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.213" W (17.50mm x 5.40mm)
Serie:MKT303
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222230361823
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC230361823
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.398" (10.10mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.082µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.082µF