Kopen BFC233810154 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 440V |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKP338 1 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222 338 10154 222233810154 BC1578 BFC2 338 10154 BFC2 338 10154 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC233810154 |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.15µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.15UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Capaciteit: | 0.15µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |