BFC233810154
BFC233810154
Onderdeel nummer:
BFC233810154
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 20% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC233810154.pdf
Invoering
Kopen BFC233810154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:440V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Serie:MKP338 1
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 338 10154
BC1578
BFC2 338 10154
BFC2 338 10154
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233810154
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 20% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.15µF