BFC233820225
BFC233820225
Onderdeel nummer:
BFC233820225
Beschrijving:
CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC233820225.pdf
Invoering
Kopen BFC233820225 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:310V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Serie:MKP338 2
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 338 20225
BC1610
BFC2 338 20225
BFC2 338 20225
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233820225
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:2.2µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Capaciteit:2.2µF