BFC233864102
Onderdeel nummer:
BFC233864102
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC233864102.pdf
Invoering
Kopen BFC233864102 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222233864102
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC233864102
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:Y2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 20% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:1000pF