BFC236511394
Onderdeel nummer:
BFC236511394
Beschrijving:
CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC236511394.pdf
Invoering
Kopen BFC236511394 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serie:MKT365
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236511394
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236511394
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.571" (14.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.39µF