BFC236552472
Onderdeel nummer:
BFC236552472
Beschrijving:
CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC236552472.pdf
Invoering
Kopen BFC236552472 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT365
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236552472
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236552472
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:4700pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:4700pF