BFC236622394
Onderdeel nummer:
BFC236622394
Beschrijving:
CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC236622394.pdf
Invoering
Kopen BFC236622394 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm)
Serie:MKT366
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236622394
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236622394
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:0.39µF