BFC236646154
Onderdeel nummer:
BFC236646154
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC236646154.pdf
Invoering
Kopen BFC236646154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm)
Serie:MKT366
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236646154
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236646154
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.15µF