BFC236726683
Onderdeel nummer:
BFC236726683
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
Data papier:
BFC236726683.pdf
Invoering
Kopen BFC236726683 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT367
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236726683
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236726683
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.374" (9.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
Capaciteit:0.068µF