BFC236747183
Onderdeel nummer:
BFC236747183
Beschrijving:
CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC236747183.pdf
Invoering
Kopen BFC236747183 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT367
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236747183
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236747183
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.374" (9.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.018µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.018UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.018µF