BFC236841334
Onderdeel nummer:
BFC236841334
Beschrijving:
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Data papier:
BFC236841334.pdf
Invoering
Kopen BFC236841334 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.268" W (17.50mm x 6.80mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236841334
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236841334
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Capaciteit:0.33µF