BFC236845125
Onderdeel nummer:
BFC236845125
Beschrijving:
CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Data papier:
BFC236845125.pdf
Invoering
Kopen BFC236845125 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.181" L x 0.315" W (30.00mm x 8.00mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236845125
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236845125
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.827" (21.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1.2µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Capaciteit:1.2µF