BFC236846393
Onderdeel nummer:
BFC236846393
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC236846393.pdf
Invoering
Kopen BFC236846393 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236846393
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236846393
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.039µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.039µF