BFC236852154
Onderdeel nummer:
BFC236852154
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC236852154.pdf
Invoering
Kopen BFC236852154 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.252" W (17.50mm x 6.40mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236852154
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236852154
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.15µF