BFC236856684
Onderdeel nummer:
BFC236856684
Beschrijving:
CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC236856684.pdf
Invoering
Kopen BFC236856684 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.181" L x 0.335" W (30.00mm x 8.50mm)
Serie:MKT368
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236856684
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236856684
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.807" (20.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.68µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.68µF