BFC236858333
Onderdeel nummer:
BFC236858333
Beschrijving:
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Data papier:
BFC236858333.pdf
Invoering
Kopen BFC236858333 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Serie:MKT368
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236858333
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236858333
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.033µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Capaciteit:0.033µF