BFC236916334
Onderdeel nummer:
BFC236916334
Beschrijving:
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Data papier:
BFC236916334.pdf
Invoering
Kopen BFC236916334 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.161" W (12.50mm x 4.10mm)
Serie:MKT369
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222236916334
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC236916334
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.366" (9.30mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.33µF