BFC237048563
Onderdeel nummer:
BFC237048563
Beschrijving:
CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Data papier:
BFC237048563.pdf
Invoering
Kopen BFC237048563 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237048563
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237048563
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Capaciteit:0.056µF