BFC237052102
BFC237052102
Onderdeel nummer:
BFC237052102
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC237052102.pdf
Invoering
Kopen BFC237052102 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:MKT370
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 370 52102
3001PH
BFC2 370 52102
BFC2 370 52102
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237052102
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:1000pF