BFC237146153
Onderdeel nummer:
BFC237146153
Beschrijving:
CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
1.BFC237146153.pdf2.BFC237146153.pdf
Invoering
Kopen BFC237146153 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serie:MKT371
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237146153
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237146153
Afstand tussen de draden:0.300" (7.62mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.015µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.015µF