BFC237168474
Onderdeel nummer:
BFC237168474
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Data papier:
1.BFC237168474.pdf2.BFC237168474.pdf
Invoering
Kopen BFC237168474 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serie:MKT371
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237168474
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237168474
Afstand tussen de draden:0.300" (7.62mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Capaciteit:0.47µF