BFC237221274
BFC237221274
Onderdeel nummer:
BFC237221274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD
Data papier:
BFC237221274.pdf
Invoering
Kopen BFC237221274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKT372
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 372 21274
BC1739
BFC2 372 21274
BFC2 372 21274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237221274
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD
Capaciteit:0.27µF