BFC237327225
Onderdeel nummer:
BFC237327225
Beschrijving:
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC237327225.pdf
Invoering
Kopen BFC237327225 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237327225
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237327225
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:2.2µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Capaciteit:2.2µF