BFC237510133
Onderdeel nummer:
BFC237510133
Beschrijving:
CAP FILM 0.013UF 5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC237510133.pdf
Invoering
Kopen BFC237510133 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237510133
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237510133
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.013µF ±5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.013UF 5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.013µF