BFC237526242
Onderdeel nummer:
BFC237526242
Beschrijving:
CAP FILM 2400PF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237526242.pdf
Invoering
Kopen BFC237526242 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237526242
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237526242
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:2400pF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2400PF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:2400pF