BFC237530822
Onderdeel nummer:
BFC237530822
Beschrijving:
CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Data papier:
BFC237530822.pdf
Invoering
Kopen BFC237530822 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237530822
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237530822
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.787" (20.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:8200pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Capaciteit:8200pF